השתלת שיניים בביקור אחד | פרופ' איתן מיזיריצקי
לקביעת תור
לייעוץ
עוד היום
להתייעצות
בוואטסאפ
כפתור ווטסאפ
כפתור ווטסאפ
מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

  ראשי  /  מידע מקצועי  /  השתלת שיניים אול און 4 – הכול בביקור אחד

  השתלת שיניים אול און 4 – הכול בביקור אחד

  בריאות השיניים שלכם הולכת יד ביד עם איכות החיים שלכם. אם אתם סובלים מבעיות בשיניים, אם יש לכם תותבות או גשרים, בודאי תשמחו לדעת ששתלים דנטליים הם אלטרנטיבה אטרקטיבית במיוחד.

  לאחר השתלת שיניים, השיניים נראות, מורגשות ומתפקדות ממש כמו שיניים טבעיות.

  שיטת אול און 4 – מהי?

  היום, הדרך המתקדמת ביותר להשתלה דנטלית בפה שבו חסרות מלוא השיניים בלסת התחתונה או העליונה, היא השיטה הידועה בשם: אול און 4 (All-On-4).
  מדובר בשיטה מתקדמת להשתלות שיניים שנחשבת ליעילה ביותר לטיפול במקרים של אובדן כל השיניים בלסת העליונה, בלסת התחתונה או בשתיהן.

  השתלה דנטלית אול און 4 ניתן לבצע בנוחות רבה, תוך ביקור אחד אצל רופא השיניים.

  רופא השיניים קובע היכן בדיוק יש למקם את ארבעת השתלים על מנת שהטיפול יסתיים בהצלחה. על שתלים אלה יועמס הגשר שעליו יורכבו 12 שיניים. שיטה זו מספקת למטופלים הליך שיקום שיניים יעיל ואפקטיבי תוך שימוש בארבעה שתלים בלבד שתומכים מיידית בגשר שכולל את שאר השיניים.

  כדי להבטיח את התמיכה הנדרשת לגשר שיורכב על פני שטח גדול בפה, מכניסים את השתלים האחוריים בזווית של 45 מעלות ואילו את הקדמיים בזווית של 90 מעלות.

  שיטת אול און 4 – יתרונות קליניים וכלכליים:

  • אול און 4 מבטיחה יציבות של השתלים גם במקרים שבהם נפח העצם בפה הוא מינימאלי. ההטיה של השתלים האחוריים תורמת לעיגון הרבה יותר טוב של השתל בתוך העצם, ומבטיחה תמיכה איתנה ויציבה לשיניים.
  • שיטת אול און 4 משתמשת ב-4 שתלים בלבד שתומכים ב-12 שיניים. פחות שתלים מצריכים פחות טיפולים להגדלת כמות העצם. ברור שדברים אלה מתורגמים גם לעלויות כספיות נמוכות יותר.

  שיטת אול און 4 – שלב האבחון

  רוב מרפאות השיניים שיכולות לספק השתלת אול און 4, מעניקות למטופלים ייעוץ חינם. כך שגם אתם וגם רופא השיניים תוכלו לקבל החלטה לגבי סוג הטיפול על סמך מידע חשוב וחיוני. בביקור ראשון זה, לאחר האבחון וההסבר של הרופא המומחה, תצטרכו להצטייד בצילומי רנטגן דיגיטליים, בסריקה ממוחשבת ב-3 ממדים, ובהערכה קלינית יסודית. במהלך ביקור זה תוכלו להתרשם מההליך הטיפולי שעומד בפניכם.

  השתלה בשיטת אול און 4 אפשר לתכנן ולבצע תוך שימוש בתוכנת המחשב Nobel Guide. לפני ביצוע ההשתלה יכין הרופא באמצעות התוכנה סד מנחה. סד זה נבנה על פי צילומי הרנטגן וה-סי.טי. של הפה, כאשר באמצעותו יכול הרופא לתכנן את מיקומו של השתל, את אורכו, את קוטרו ואת הזווית שבה יוכנס השתל.

  שיטת אול און 4 – שלב הניתוח

  ברוב המקרים הניתוח כרוך בעקירות, בהשתלת עצם (אם יש צורך), ובניתוח כירורגי לצורך מיקומם של ארבעת השתלים. המטופלים בשיטת אול און 4 יקבלו שיחזור שיניים מיידי באמצעות שיניים זמניות שמונחות על גבי השתלים מיד לאחר הניתוח. כל זה – בביקור אחד אצל הרופא.

  לפרטים וקביעת תור במרפאת המומחים של פרופ' מיזיריצקי צרו קשר באתר או התקשרו לטלפון 03-6449139 ונשמח לעמוד לרשותכם.

  פרופ' איתן מיזיריצקי

  פרופ' איתן מיזיריצקי

  פרופסור חבר בבית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב
  יושב ראש לשעבר, האיגוד הישראלי לשיקום הפה
  חבר הנהלת האיגוד האירופאי לשיקום פה
  חבר הנהלת האיגוד הבינלאומי לרפואת שיניים דיגיטלית
  מרצה בארץ ובעולם בתחומי שיקום, שתלים דנטליים ורפואת שיניים דיגיטלית
  פרסם מעל מאה מחקרים מדעיים בעיתונות המקצועית הבינלאומית

  מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם

   • מומחי רפואת השיניים המובילים
   • הציוד המקיף והמתקדם בישראל
   • 25 שנות נסיון בהשתלת שיניים
   • תכנית טיפולים בהתאמה אישית
   החזירו לעצמכם את החיוך!
   דילוג לתוכן