שיקום הפה על גבי שתלים | פרופ' איתן מיזיריצקי
לקביעת תור
לייעוץ
עוד היום
להתייעצות
בוואטסאפ
כפתור ווטסאפ
כפתור ווטסאפ
מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

  ראשי  /  מידע מקצועי  /  שיקום על גבי שתלים

  שיקום על גבי שתלים

  שיקום על גבי שתלים נחשב מהפכה אמיתית ברפואת השיניים המודרנית וככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים יכולים להרשות לעצמם את הטיפול. שיקום על גבי שתלים נחשב שיקום קבוע אשר מחזיר למטופל את תפקודי השיניים במלואם.
  אכן, רבים מהמטופלים מעדיפים את השיקום הקבוע והרגשת החיוניות שיש בפה בעקבות שיניים חזקות ובריאות מאשר שחזורים נשלפים בדמות תותבות. בישראל, נהוג לעשות השתלות דנטליות כבר למעלה משני עשורים ועל אף שאין התמחות ספציפית בנושא, רופאים ומומחים רבים מתמקצעים בתחום ההשתלות ונושאים את התחום קדימה.

  מהו שתל?

  שתל דנטלי הוא בורג עשוי טיטניום אשר מוחדר אל עצם הלסת ומדמה שורש של שן אמיתית. ניתן להתקין שתל בודד או עד עשרה שתלים בלסת אחת על מנת לאפשר שחזור קבוע ומלא.
  שחזור לסת שלמה נתמכת בצורה הטובה ביותר על ידי שישה עד שמונה שתלים. בצורה זו, גם אם שתל אחד אינו נקלט היטב, ישנם מספיק שתלים אשר יחזיקו את המבנה איתן. למרות שישנם רופאים הטוענים כי ניתן לעשות שיקום על גבי פחות שתלים, המומחים דוגלים בזהירות ואחריות וממליצים על שישה עד שמונה שתלים.

  תהליך השיקום

  שיקום על גבי שתלים מתחיל מפגישה אצל מומחה לשיקום הפה והכנת תרשים טיפולים מלא אשר בסופו ישוחזרו שיניו של המטופל במלואם. בעזרת תצלומים מפורטים, בדיקת פיזית והערכת מצב החניכיים והפה, מחליט המומחה על אופי השיקום, מספר הטיפולים והזמן הדרוש בין שלב לשלב.
  שיקום על גבי שתלים לוקח זמן, לעתים אף חודשים ארוכים. אמנם, יש רצון אותנטי לקצר את התהליכים הכירורגיים אך לא תמיד הדבר מתאפשר. חשוב להבין כי עצם הלסת זקוקה לזמן על מנת לקלוט את השתל ולעטוף אותו בעצם יציבה אשר תחזיק את המבנה עליו. בהתאם להערכות המומחה, אפשר לדעת אם אפשר להחדיר את השתל לאחר עקירה, האם זקוקים להשתלת עצם, להרמת סינוס, הבראת חניכיים, שימוש בממברנה ועוד.
  שיקום על גבי שתלים כמוהו כפיסול עדין ומדויק. מומחה לשיקום הפה אשר לו הידע, הנסיון והיכולת יוביל אתכם צעד אחר צעד לשיקום קבוע אשר ישרת אתכם שנים רבות.
  זקוקים לחוות דעת מומחים?

  לפרטים וקביעת תור במרפאת המומחים של פרופ' מיזיריצקי צרו קשר באתר או התקשרו לטלפון 03-6449139 ונשמח לעמוד לרשותכם.

  פרופ' איתן מיזיריצקי

  פרופ' איתן מיזיריצקי

  פרופסור חבר בבית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב
  יושב ראש לשעבר, האיגוד הישראלי לשיקום הפה
  חבר הנהלת האיגוד האירופאי לשיקום פה
  חבר הנהלת האיגוד הבינלאומי לרפואת שיניים דיגיטלית
  מרצה בארץ ובעולם בתחומי שיקום, שתלים דנטליים ורפואת שיניים דיגיטלית
  פרסם מעל מאה מחקרים מדעיים בעיתונות המקצועית הבינלאומית

  מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם

   • מומחי רפואת השיניים המובילים
   • הציוד המקיף והמתקדם בישראל
   • 25 שנות נסיון בהשתלת שיניים
   • תכנית טיפולים בהתאמה אישית
   החזירו לעצמכם את החיוך!