פרמטרים לקביעת עלות טיפולי שיקום פה | פרופ' איתן מיזיריצקי
לקביעת תור
לייעוץ
עוד היום
להתייעצות
בוואטסאפ
מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

  ראשי  /  טיפים כמה לשלם על טיפול שיקום הפה

  טיפים כמה לשלם על טיפול שיקום הפה

  במהלך החיים אנו נאלצים להתמודד עם החלטות אשר ישפיעו על העתיד שלנו בכל המובנים, לדוגמא: רכישת דירה, בחירת אזור מגורים, רכישת ומקצוע וגם, היכן לבצע טיפולי שיקום הפה, במידה וצריך.
  חשוב שתדעו כבר מההתחלה, שיקום פה מוצלח הוא ערובה לשנים רבות של פה בריא וחיוך מאוזן לאוזן. אנו ממליצים שתשקיעו את הזמן הדרוש לברר ולחקור את הנושא לעומק.
  אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

  בחירת המשקם

  האלמנט החשוב והמכריע ביותר בתהליך שיקום הפה הוא בחירת הרופא המשקם. מעבר למחיר, הצלחת השיקום תקום ותיפול על יכולתו ומומחיותו של המשקם.
  חשוב שתדעו: שיקום הפה היא התמחות ברפואת השיניים והמשקם נאלץ ללמוד 4 שנים נוספות מעבר ל6 שנות הלימודים הבסיסיים, על מנת להפוך למשקם מומחה באישור משרד הבריאות. רק רופא שיניים שעבר בהצלחה את מסלול ההתמחות יידע לשקם את מערכת השיניים באופן האסתטי והבטוח ביותר.
  בנוסף, וותק, ניסיון והתעדכנות מקצועית מתמדת, אלה גם פרמטרים חשובים בבחירת משקם.
  לבסוף, הרופא המשקם שהוא מומחה לשיקום הפה יבדוק את מצב השיניים וייתן לכם הצעת מחיר מגוונת עם אופציות טיפוליות שונות, בהתאם לצרכים המיוחדים של מערכת השיניים שלכם ויכולתכם הכלכלית.
  קראו על: היתרונות של טיפול שיניים אצל מומחה לשיקום הפה

  מצב הפה

  מצב הפה שלכם לפני השיקום יקבע במידה רבה את עלות הטיפול. ישנם מטופלים שהזנחה לאורך שנים הביאה אותם למצב שבו הם צריכים לעבור טיפולים מקדימים לפני שניגשים לשיקום מלא.
  גם במקרה הזה, איכות המשקם תקבע את הצלחת הטיפול. משקם מומחה יפנה אתכם במידת הצורך לרופאים המומחים בתחומים השונים של רפואת השיניים. ייתכן כי תצטרכו לבקר אצל השיננית ולטפל בעששת, ייתכן כי תצטרכו לעבור טיפולי שורש, השתלות שיניים, עקירות, יישור שיניים ועוד.
  כל אלה יקבעו את עלות הטיפול הכללית.

  בחירת החומרים

  החומרים המרכיבים את שיקום הפה ומעבדות השיניים משפיעים מאוד על עלות השיקום. למשל, בחירת החומרים המרכיבים את הכתר לאחר ההשתלה. במידה ומדובר בשיניים קדמיות, השיקול האסתטי יוביל את המהלך וכתרי זירקוניה יועדפו על פני כתרי חרסינה על בסיס מתכת.
  התייעצות עם הרופא המשקם שלכם תחשוף בפניכם את האפשרויות.

  טכנולוגיה חדשנית

  בתחום שיקום הפה, אנו עדים להתפתחות מטאורית של הטכנולוגיות המסייעות בשיקום אסתטי, איכותי ומדויק. שימוש בטכנולוגיות אלה עלול לייקר את עלות השיקום מצד אחד, אך לייעל ולדייק אותו מצד שני.
  הטכנולוגיה האחרונה בתחום ההשתלות למשל היא השתלת שיניים ממחושבת המבוצעת באמצעות תוכנה וצילום CT ומאפשרת מבט מדויק ותלת ממדי על מבנה הלסת, תכנון של שתלים עתידיים והתאמה מדויקת באמצעות סד פלסטי.
  להרחבה על חידושים בתחום לחצו כאן>>

  בשקלול כל הפרמטרים הללו, אנו ממליצים לכם להשקיע בבחירת המשקם שיפרוש בפניכם את אפשרויות עלות שיקום הפה. זה שווה את החיוך הגדול שתחייכו בשנים שלאחר מכן.
  רוצים לקבל יעוץ או הצעת מחיר לטיפולי שיקום הפה?
  צרו קשר או השאירו פרטים

  מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם

   • מומחי רפואת השיניים המובילים
   • הציוד המקיף והמתקדם בישראל
   • 25 שנות נסיון בהשתלת שיניים
   • תכנית טיפולים בהתאמה אישית
   החזירו לעצמכם את החיוך!