טיפולי שיניים - Teeth - כל מה שצריך לדעת על טיפולי שיניים כלליים
לקביעת תור
לייעוץ
עוד היום
להתייעצות
בוואטסאפ
כפתור ווטסאפ
כפתור ווטסאפ
מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

  ראשי  /  טיפולי שיניים

  טיפולי שיניים

  טיפולי שיניים מסייעים לבריאות הפה, אך גם לבריאותנו הכללית. הם משפיעים על איכות חיינו ביותר מאופן אחד – שיניים בריאות מתפקדות כראוי ומאפשרות לאכול ולדבר ללא קושי, אך הן גם אסתטיות יותר ותורמות לדימוי העצמי ולבטחון העצמי שלנו, למצב החברתי והתעסוקתי שלנו, ואפילו לזוגיות שלנו.

  רבים דוחים טיפולי שיניים בסיסיים בשל עלותם, מכיוון שהם חוששים מכאב או אי נוחות, ומכיוון שלכאורה ניתן לדחותם זמן רב. אך זוהי טעות קשה, שיכולות להיות לה השלכות משמעותיות. דווקא טיפולים המתבצעים מיידית יכולים לחסוך עלויות כבדות מאד בהמשך, להיות קלים ומהירים יותר ונטולי כאבים. למרות התקדמות הרפואה ותחום רפואת השיניים בפרט, אין בנמצא עדיין תחליף לשיניים טבעיות בריאות ותקינות. לכן ככל שנוכל לשמור ולהגן עליהן על ידי הגיינה וטיפולים קלים, כך ייטב.

  טיפולי שיניים כלליים חשובים ביותר ומסייעים לשמור על מצב פה תקין ובריא לאורך זמן רב. הם מיועדים לטיפול בפציעות קלות ובמחלות פה קלות או במצב התחלתי, ולמניעת פגיעה או התדרדרות בעתיד. אם תקפידו על ביקור תדיר אצל רופא שיניים לבדיקה כללית מדי שנה, ואצל שיננית לפחות פעם בחצי שנה, תוכלו לשמור על בריאות הפה שלכם ועל האסתטיקה שלו, ולמנוע כל צורך בטיפולים מורכבים בעתיד כמו השתלות שיניים, תותבות, טיפולי שורש וכד'.

  טיפולי שיניים כלליים כוללים טיפולים כגון ניקוי שיניים והגנה עליהן באמצעות פלואור, סתימות רגילות, טיפול בפציעה קלה או באבצס בפה, ועוד. כיום אין סיבה לחשוש מטיפולים אלו – הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לבצע אותן באי נוחות מינימלית לזמן קצרצר, ללא כאבים וללא סבל. טיפולים אלה גם אינם מצריכים התאוששות ארוכה או טיפולים משלימים בדרך כלל, כך שבאמת מדובר על "זבנג וגמרנו".

  אם אתם הורים, הרגילו את ילדיכם לבקר אצל רופא השיניים מן הגיל הצעיר ביותר האפשרי. כך ילמדו שהשד אינו נורא כל כך, וכי ביקורים אצל רופא השיניים והשיננית הם חלק מהחיים. ככל ששיניהם יטופלו ויישמרו מגיל צעיר יותר, כך יישארו בריאות ומתפקדות ללא כל בעיה גם בגיל מבוגר מאד. חנכו אותם למודעות לבריאות הפה והגיינה של הפה, ותקצרו את הפירות בעתיד.

   

  למידע נוסף או ייעוץ בנושא, צרו קשר או השאירו פרטים.

  מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם

   • מומחי רפואת השיניים המובילים
   • הציוד המקיף והמתקדם בישראל
   • 25 שנות נסיון בהשתלת שיניים
   • תכנית טיפולים בהתאמה אישית
   החזירו לעצמכם את החיוך!