השתלת שיניים ממוחשבות | פרופ' איתן מיזיריצקי
לקביעת תור
לייעוץ
עוד היום
להתייעצות
בוואטסאפ
כפתור ווטסאפ
כפתור ווטסאפ
מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

  ראשי  /  בלוג מאמרים  /  השתלת שיניים ממוחשבת

  השתלת שיניים ממוחשבת

  המומחים לשיקום פה אינם נחים לרגע ומחפשים את הטכנולוגיה החדשה ביותר לביצוע השתלות שיניים. החיפוש אחר טכנולוגיות חדשות מניע את התחום קדימה, לטובת המטופלים. כיום, ניתן להגיד בבירור כי השתלות שיניים הן עניין סטנדרטי שמציל אנשים מכל העולם מגורל של פה חף משיניים הפוגע בתפקוד הלעיסה ובתפקודים רבים נוספים.
  לנו, בתור מטופלים מדובר בבשורות של ממש. העובדה היא שבמהלך השנים השתלות שיניים הפכו לזמינות לכלל האוכלוסייה, פחות כואבות, יותר מדויקות ויותר יעילות. כיום, לכל אחד יש אפשרות לבחור יחד עם רופא השיניים המומחה את סוג ההשתלות שהוא מעוניין, לפי הבנתו ויכולתו.

  החידוש האחרון והמסעיר בתחום הוא ללא ספק, השתלת שיניים ממוחשבת.

  הדמיה מדויקת, עד לרמה מושלמת

  העיקרון המנחה את המומחה לשיקום הפה בעת תכנון מיקום השתלים הוא כמובן מיקומן של השיניים העתידיות מבחינת התפקוד והאסתטיקה הטובים ביותר. את הנתונים האלה יידע לקבוע בצורה המדויקת ביותר המומחה לשיקום הפה בעת תכנון ממוחשב של ההשתלה. באמצעות תוכנה חדישה וצילום C.T. (טומוגרפיה ממוחשבת) ניתן לראות על גבי מסך המחשב את מבנה הלסת באופן תלת ממדי.

  המבט התלת מימדי של עצם הלסת מאפשר תכנון מדויק של השתלים המבוסס על הדמיה מדויקת של העצם כפי שהיא במציאות בפיו של המתרפא ומודגמים גם פרמטרים מקצועיים חשובים כגון צפיפות העצם, מרווח בין השיניים ואופן החדרת השתל.

  בהתאם לתכנון המוקדם, מומחה לשיקום הפה מכין סד פלסטיק המדמה את מבנה הפה העתידי, ומתחשב במיקומם העתידי של השתלים ושל השיניים. ביום ההשתלה, משתמש המומחה בסד ומחדיר את השתלים למקומם המדויק בצורה מושלמת.

  השתלת שיניים ממוחשבת – מקסימום יתרונות

  השתלת שיניים ממוחשבת יוצרות, בנוסף לדיוק, שדה רחב של יתרונות:
  זמן התהליך מתקצר כמעט בחצי.
  השתלות עם התערבות ניתוחית מזערית – לעתים קרובות לא צריך לחתוך חתך גדול בחניכיים של המטופל וכתוצאה מכך נמנע הצורך בתפרים, ההדמיה הממוחשבת מאפשרת דיוק מרבי שמונע פרוצדורות קשות וארוכות.
  רמת הכאב פחותה באופן משמעותי.
  בעקבות כך, גם זמן ההחלמה מתקצר בצורה קיצונית.
  אך נדמה שהיתרון הגדול ביותר בפרקטיקת השתלות שיניים ממוחשבות הוא ביכולת ליצור במקרים רבים שיקום זמני מיידי בהתאם למיקום השתלים. המטופל יוצא מהמרפאה כשהוא מחייך מאוזן לאוזן, לאחר שקיצר את תהליך השיקום.

  האם זה מתאים לכולם?

  אין ספק כי השתלת שיניים ממוחשבת ממשיכה את הקו הטכנולוגי המאפיין את תחום שיקום הפה. בכל זאת, יש לבדוק היטב לפני שניגשים להשתלה. ייתכן כי יש צורך לעשות טיפולים נוספים ומחזקים כגון הרמת סינוס, השתלת עצם ועקירות שיניים לפני שניגשים להשתלה עצמה.

  חשבו להדגיש: חיפזון לא יביא תוצאות טובות, ולאורך זמן.

  לכן, יש להתייעץ עם מומחה לשיקום הפה אשר ינחה אתכם בדבר התכנית הטובה ביותר לצורך השתלות שיניים בפיכם ויבצע את הטיפול המדוייק והמקצועי ביותר עבורכם עם הצלחה ארוכת שנים. רק תכנית מסודרת ומבוססת צילומים והערכה מקצועית תוביל אתכם בדרך הנכונה אל החיוך המושלם.

  לפרטים וקביעת תור במרפאת המומחים של פרופ' מיזיריצקי צרו קשר באתר או התקשרו לטלפון 03-6449139 ונשמח לעמוד לרשותכם.

  מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם

   • מומחי רפואת השיניים המובילים
   • הציוד המקיף והמתקדם בישראל
   • 25 שנות נסיון בהשתלת שיניים
   • תכנית טיפולים בהתאמה אישית
   החזירו לעצמכם את החיוך!